Agenda

Laundry Day

Laundry Day
Info:
Datum: zaterdag 7 september 2013
Locatie: Nieuw Zuid
Plaats: Antwerpen - Belgie
Stijlen: Drum & Bass, Dubstep, Electro, Hardstyle, House, Minimal
Aanvang: 12:00
Einde: 00:00
Voorverkoop: € 38,00
Line-up:
 
Area XI: 12:00 - 13:00 : Die Clique
  13:00 - 14:00 : Akuza
  13:00 - 14:00 : Dave Brody
  14:00 - 15:00 : David Vrong
  15:00 - 16:00 : Massimo Girardi
  16:00 - 17:15 : Cat Carpenters
  17:15 - 18:30 : Adam Port
  18:30 - 19:30 : Flapjackers
  19:30 - 20:45 : Maxim Lany
  20:45 - 21:45 : Hermanez
  21:45 - 23:00 : Ramon Tapia
 
Bacardi Universe: 12:00 - 13:00 : Stavroz
  13:00 - 14:00 : Greg Bouvin
  13:00 - 14:00 : Niels Feijen
  14:00 - 15:00 : Cashmere Cat
  15:00 - 16:00 : Christian
  16:00 - 17:00 : Monsieur Moustache
  17:00 - 18:00 : Yamo
  18:00 - 19:15 : FCL
  19:15 - 20:15 : Sven van Hees
  20:15 - 21:00 : Delafino
  21:00 - 21:40 : Junior
  21:40 - 22:35 : Roma
  22:35 - 23:30 : Licious
  22:35 - 23:30 : Sakso (Live act)
 
Bling Bam Baby: 12:00 - 13:00 : Lefalini
  13:00 - 14:00 : 2Empress
  14:00 - 15:00 : Mad-D
  14:00 - 15:00 : Twelve
  15:00 - 15:30 : Coely (Live act)
  15:30 - 16:30 : Yellow Claw
  16:30 - 17:15 : Beatgrinders
  17:15 - 18:00 : Makasi
  18:00 - 19:00 : Rebel
  19:00 - 20:00 : F.R.A.N.K.
  20:00 - 21:00 : DiMaro
  21:00 - 22:30 : La Fuente
  22:30 - 23:00 : Safi & Spreej
  23:00 - 00:00 : Romeo Blanco
 
Dixan Star Tours: 12:00 - 13:00 : Freaquency
  13:00 - 14:00 : Dux & Mr. Dum
  14:00 - 15:00 : StereoClash
  15:00 - 16:00 : Wout
  16:00 - 17:00 : Dave Lambert
  17:00 - 18:15 : Make The Girl Dance (Live act)
  18:15 - 19:15 : Sax with the DJ
  19:15 - 20:15 : Wiftrixx
  20:15 - 21:15 : Michael Midnight
  21:15 - 22:15 : Discobaar A Moeder
 
DnB Darkside: 12:00 - 13:00 : Teezer
  13:00 - 14:00 : Cedex & Higher Underground
  14:00 - 15:00 : Phase
  15:00 - 16:00 : MC: Akespeare (MC)
  15:00 - 22:00 : MC: Mota (MC)
  16:00 - 17:00 : Doctrine
  17:00 - 18:00 : James Marvel
  17:00 - 18:00 : Xilent
  18:00 - 19:00 : Athys & Duster
  19:00 - 20:00 : Submatik
  20:00 - 21:00 : Guv
  21:00 - 22:00 : Maduk
  22:00 - 23:00 : Tantrum Desire
  23:00 - 00:00 : A.M.C.
 
Dubstation, hosted by Jupiler: 12:00 - 13:00 : Jewels
  13:00 - 14:00 : Houcemate
  13:00 - 18:00 : Sam Renascent
  14:00 - 15:00 : Red Eyes
  15:00 - 16:00 : Maverick
  16:00 - 17:00 : Point.Blank
  16:00 - 23:00 : Swift (MC)
  17:00 - 18:00 : Badklaat
  17:00 - 18:00 : Requake
  18:00 - 19:00 : Gomes
  19:00 - 20:00 : MC: Mota (MC)
  19:00 - 20:00 : Syndaesia
  20:00 - 21:00 : Snarebox
  20:00 - 21:00 : LAXX
  21:00 - 00:00 : MC: Messenjah (MC)
  21:00 - 22:00 : Eptic
  22:00 - 23:00 : gLAdiator
  23:00 - 00:00 : Skism
 
Future Stage, hosted by Pepsi: 12:00 - 13:00 : Se7en
  13:30 - 15:00 : Alvaro
  15:00 - 16:30 : Electric Bastards
  16:30 - 18:00 : Voltronixx
  18:00 - 19:00 : Subcase
  19:00 - 20:30 : SpectDrum
 
Main Stage: 12:00 - 13:00 : Double Pleasure
  13:00 - 14:00 : Wolfpack (MC)
  14:00 - 14:45 : The Mixfitz
  14:45 - 15:45 : Vato Gonzalez
  15:45 - 16:30 : The Opposites (Live act)
  16:30 - 18:00 : Steve Aoki
  18:00 - 19:15 : Martin Solveig
  19:15 - 20:45 : Laidback Luke
  20:45 - 21:45 : Mystique
  21:45 - 22:45 : Murdock
  22:45 - 00:00 : Dimitri Vegas & Like Mike
 
Planet Brussel: 12:00 - 13:15 : Faisal
  13:15 - 14:30 : Ilse Liebens
  14:30 - 15:45 : Soul ShakersSoul Shakers
  15:45 - 17:00 : Skyve
  17:00 - 18:30 : The Whatevers
  18:30 - 19:00 : Halve Neuro (Live act)
  19:00 - 20:30 : Otto-Jan Ham
  20:30 - 22:00 : TLP
  22:00 - 22:30 : Gunther D
  22:30 - 00:00 : Sam De Bruyn
 
R.A.V.E. Attacks: 12:00 - 13:00 : Beatbouncers
  13:00 - 13:45 : I Need?
  13:45 - 14:30 : Lumberjack
  14:30 - 15:30 : Mr Magnetik
  15:30 - 16:30 : Ostblockschlampen
  16:30 - 17:30 : Modek
  17:30 - 18:30 : Raving George
  18:30 - 19:45 : Bot
  19:45 - 20:45 : Gtronic
  20:45 - 21:45 : Lazy Jay
  21:45 - 22:45 : Peter Luts
 
Space Invaderz, hosted by Heart: 12:00 - 12:30 : Nawt
  12:30 - 13:00 : Hitmen
  13:00 - 13:30 : Insiders
  13:30 - 14:00 : Dave-D
  14:00 - 14:30 : Miss Faction
  15:00 - 15:45 : Lethal MG
  15:45 - 16:30 : Ghost
  16:30 - 17:30 : Digital Punk
  17:30 - 18:30 : Wildstylez
  18:30 - 19:30 : Deepack
  19:30 - 20:30 : Isaac
  20:30 - 21:00 : Q-ic
  21:00 - 22:00 : D-Block & S-te-Fan
  22:00 - 23:00 : Teka B
  23:00 - 00:00 : Darkraver
  23:00 - 00:00 : Korsakoff
  23:00 - 00:00 : MC: Pyro (MC)

Advertentie
Party Tips
  • zondag 31 december
    Wildlife is Nightlife: Hello 2018
    ArtCube, Gent
  • zaterdag 6 januari
    Hidden Talents IX
    Poema, Utrecht