Nieuws + Persberichten

Beattime dreunt dwars door de Melkweg

08 april 2010
Beattime dreunt dwars door de Melkweg De ellende van zieke kinderen en het plezier van feestende mensen lijken mijlenver uit elkaar te liggen. Toch worden deze twee ingrediënten op 24 mei 2010 samengevoegd om een onvergetelijke evenement neer te zetten waar zowel de kinderen als de feestgangers veel plezier aan gaan beleven.

De legendarische poptempel, de Melkweg in Amsterdam opent op 24 Mei 2010 zijn 2 zalen voor een spetterende avond die geheel in het teken staat van Beattime-The Kika Edition. Alle partijen die het deze avond allemaal mogelijk maakt zetten zich belangeloos in voor dit spektakel.

Beattime is voor MPS Events de kick off voor een serie evenementen die de Nederlandse uitgaanswereld op z’n kop gaan zetten. Jarenlange ervaring en een unieke kijk op de scene zorgen voor een ongekende drive om het Beattime Concept tot een succes te maken. MPS events neemt wat dat betreft een bijzondere rol in omdat de alle opbrengsten van het eerste Beattime feest ten goede komt voor de Stichting KiKa.

MPS Events, initiatiefnemer en organisator van dit spektakel, haalt werkelijk alles uit de kast om er een onvergetelijke avond van te maken. Met een line-up om U tegen te zeggen, een Lasershow van RGBlaserverkoop.nl die deze wereld te boven gaat en de waanzinnige live visuele show door niemand minder dan VJ Saga belooft 24 Mei 2010 een legendarische avond te worden die dwars door de Melkweg dreunt.

In de trance zaal van de Melkweg komen de volgende wereld artiesten van formaat:
Marcel Woods, Randy Katana, 4Strings, Ernesto vs Bastian, Cor Fijneman vs Mark Norman, Dazzle, Adam Seller, Chris Cortez, Shaine. De vocalen zijn afkomstig van één van de meest populaire MC Held uit deze scene, MC Da Silva.

In de tweede zaal kunnen house liefhebbers hun hart ophalen, want ook hier staan flink wat toppers jullie op te wachten om er een dreunend festijn van te maken:
Rob Boskamp, Fred Henderson, Miss Monica, Jeroenski, Olav Basoski, Marc MacRowland vs Robby Taylor, en The Noah Project. De vocalen worden los gelaten in deze zaal door niemand minder dan de wereld bekende vocalist I/Fan die bijgestaan word door de zwoele stem van MC Decibella in samenwerking met de live funk & Groove Band Nothing but the funk zal deze zaal compleet uit zijn voegen worden getrokken.

Zorg dat je erbij bent want dit spektakel mag je zeker niet missen!

De Kaartverkoop is in volle gang, via: Beattime, Ticketservice en alle
400 Free Recordshops.

Dus koop je kaarten nu, Join Beattime & Dance for Kika
Check: Beattime.hyves & meld je aan.

Advertentie