Nieuws + Persberichten
BLAAK10 Gallery & Store, Rotterdamse Museumnacht
03 maart 2011
Op zaterdag 5 maart is het weer zover. Tijdens de tiende editie van de Rotterdamse Museumnacht openen 46 Rotterdamse musea en galeries hun deuren. Natuurlijk is de WdKA ook dit jaar weer volop van de partij.De kelder van onze eigen BLAAK10 Gallery & Store verandert deze nacht in een ware Druk to Go. Bezoekers kunnen voor een klein bedrag grafisch werk van één van onze talentvolle studenten bemachtigen. Dit linoleum drukwerk wordt gemaakt waar je bij staat.
Daarnaast vind je in BLAAK10 de expositie ‘New Relics’ met werk van Tim Boin en Basto Elbers (Sober Industries), Eelco van den Berg en Silas. Ook presenteren Sober Industries en Studio Rewind het buiten project 'Welcome to the future'. Het aloude ambacht van timmerman wordt naar een 'next level' getild en gecombineerd met de nieuwste technologie.'Welcome to the future' laat mensen stilvallen van verbazing en vooral de vraag 'hoe?' zal blijven hangen.
Tenslotte heeft BLAAK10 speciaal voor de Rotterdamse Museumnacht een performance geheel in stijl van het thema '10X 010. Redenen genoeg dus om te komen kijken, kopen, gezellig te dansen en te drinken. Kom langs in onze galerie en beleef een verrassende avond! De totale regie ligt in de handen van het studententeam van BLAAK10.
BLAAK10 Gallery & Store
Willem de Kooning Academie Hogeschool Rotterdam
Zaterdag 5 maart 2011
Witte de Withstraat 7/a, 3012 BK Rotterdam.
Open: 20-02 uur
Kaartverkoop via de Rotterdamse Museumnacht
















