Nieuws + Persberichten
Freshtival overtreft verwachtingen met spectaculaire line-up!
02 maart 2011
Absolutely Fresh, de organisator van het evenement Freshtival, maakte zojuist de line-up voor 2011 bekend en gesteld mag worden dat Oost-Nederland een geweldig festival tegemoet kan zien op zondag 12 juni, beter bekend als 1ste Pinksterdag. Freshtival, dat voor de derde keer plaats vindt op Recreatiepark Het Rutbeek, gaat buiten een geweldig aanbod van artiesten duidelijk een stap verder dan vorig jaar. Naast muziek zal er nog meer aandacht worden besteed aan decoratie, beleving en kwaliteit. Daarover verderop meer, nu eerst de line-up:Area 1 Mainstage
Dr. Lektroluv (Be)
Sunnery James & Ryan Marciano
Roog ft I-Fan
Bart Skils
The Flexican ft Sef
Lucien Foort
East & Young
MC Stretch
VJ Tunnelvision
Area 2 Superbash
Zatox (It)
Noisecontrollers vs Wildstylez
Deepack
Frontliner (live)
Psyko Punkz
Ran-D
Toneshifterz (Au)
Dualdriven
MC Da Syndrome
Area 3 Absolutely Lucky
Billy the Klit
D-Rashid
Phalerieau (BNN)
Dennis van der Geest
Tyler Hart vs Marc Vano
Carita la Nina
Dani L. Mebius
Praia del Sol
MC Choral
MC Sherlock
MC Marboo
Area 4 Basic Grooves
Secret Cinema
Olene Kadar (live)
Darko Esser
Mulder
Roger Gerressen
Bas Amro
Onbeperkt Housebaar
Area 5 Carnaval in TwenteJ
odi Bernal (dj-set)
Tropische Mystery Guest
DJ Block Buster b2b DJ Cliff Hanger
De Grote Vinnie, Donnie en Sjakie show
So you think you cant dance
Silent Disco
De organisatie heeft officieel bevestigd, alle geruchten zijn waar, carnaval valt dit jaar niet in het eerste weekend van maart maar in het tweede weekend van juni en in plaats van het Brabantse land is Twente het epicentrum van deze hysterie en dat alles volledig volgens Freshtival recept! Een stage met krakers van platen, goed voor de polonaise, een wedstrijdje hakken of een potje crowdsurfen... De hostingspartner van dit podium Club Zonder Filter licht nog een klein tipje op van de sluier van hetgeen je als bezoeker kunt verwachten.
Stel je voor: Jodi Bernal, fris en fruitig met z'n haar in de gel in een mooi pak gestoken en met het podium voor zichzelf... Droom jij vanaf je vijftiende al over deze knappe en lekkere jongeman? Dan is dit je kans! Wat hij gaat doen is nog een verrassing, maar misschien als je heel erg je best doet
kan je hem wel even aanraken....Voor nog meer tropisch feestgedruiskun je volgens de organisatie een hele speciale mystery guest verwachten.
Verkleed komen mag, daarvoor krijg je bonuspunten, maar over je outfit hoef je je geen zorgen te maken, want er zijn rare kleren zat! Hou de Freshtival site alleen al voor deze area in de gaten voor meer updates.
Area 6 Salsa Plaza
Speciaal voor latinlovers, zal er dit jaar voor het eerst een salsa area te bezoeken zijn. Met swingende ritmes, dansende mensen en vrolijke gezichten, zetten diverse artiesten je lichaam in dansmodus op frisse salsa klanken. Deze area, die gehost wordt door Rico Latino, maakt het je moeilijk om met een drankje in je hand toe te kijken naar de verrassende optredens. Hoogstwaarschijnlijk sta je mee te swingen of neem je deel aan een van de workshops die speciaal voor nieuwe latin liefhebbers worden gegeven.
Fresh Talents
Iedereen heeft in zijn of haar omgeving wel een talentvolle dj die het helemaal in zich heeft maar er door het grote aanbod van djs toch niet helemaal doorheen komt. Specifiek die djs maken nu kans op een optreden tijdens Freshtival 2011. Wat je allereerst moet doen is een demo insturen op de volgende manier:
Plaats je demo op SoundCloud - Your Sound, At The Heart en zorg ervoor dat je mix te downloaden is.
Zorg ervoor dat je mix tenminste 60 minuten lang is.
Stuur een mail naar [email]contest@absolutelyfresh.nl[/email] met daarin je naam, telefoonnummer en een korte uitleg over je muzikale achtergrond en/of producties.
Doe dit voor 1 april.
Uit alle inzendingen die binnen komen zal de organisatie een selectie maken en daarna zal de werkelijke contest beginnen. Vanaf het moment dat je geselecteerd bent kunnen jouw vrienden, vrienden van vrienden, ouders, tantes, (ex)klasgenootjes en vakantieliefdes ervoor zorgen dat jij op Freshtival staat. Dit is mogelijk omdat de meest populaire talenten namelijk een plek verdienen. De exacte spelregels en het aantal plaatsen dat beschikbaar is wordt op 1 april bekend gemaakt tezamen met de geselecteerde deelnemers. Wat betreft de muziekstijlen laat de organisatie weten dat er maar één voorwaarde wordt gesteld: de muziekstijl moet passen binnen het programma dat Freshtival aanbiedt.
Voorverkoop
Zoals bekend is de voorverkoop inmiddels gestart en zijn kaarten te koop op Freshtival of via een van de 180 vestigingen van Free Record Shop. Vroege vogels kunnen nu nog tickets aanschaffen voor slechts 22,50, let wel dat er slechts een beperkt aantal kaarten tegen deze prijs verkrijgbaar is.
Combi tickets voor Freshtival & Fantasy Island
Freshtival en Fantasy Island delen vanaf dit jaar hetzelfde terrein. Hierdoor ontstaan voor jou als bezoeker enkel voordelen; om deze voordelen te bekrachtigen hebben Absolutely Fresh en P-productions besloten een combiticket aan te bieden zodat jij voordelig naar beide festivals kan. Kijk voor meer informatie over deze aanbieding op Freshtival
Freshtival 2010
Kijk voor beelden van 2010 snel de onderstaande aftermovie
YouTube - Freshtival 2010 aftermovie






























