Nieuws + Persberichten
Mathias Kaden op visite bij Phunk Division
12 april 2010
Aanstaande zaterdag, 17 april, is het eindelijk zo ver! Mathias Kaden komt in de Rotterdamse Catwalk bij Phunk Division op bezoek!!Kaden produceert al jaren samen met Marek Hemmann en ze brachten een aantal dikke EP's uit op het label Freude am Tanzen en een reeks van Kaden zelf op het Berlijnse minimal label Vakant. Daarnaast kwamen zijn producties in omloop door het remixen voor Mathias Tanzmann, Onur Özer, Dapayk, Anja Schneider, Daniel Stefanik en Trentemöller. Het fantastische album Studio 10 sloeg in als een bom, een onomstotelijke getuigenis van Mr. Minimal Samba's liefde voor muziek. Op Phunk Division zal hij zeker een set neerzetten waar Zuid-Amerikaanse ritmes, Afrikaanse tribal, sambagrooves, jazz, en percussies centraal staan.
Om de avond in goede banen te leiden zal Nick de Morsain, de stuwende motor achter Phunk Division en Hard 4 Weinig, de avond met diepe house plaatjes opwarmen. De afgelopen jaren heeft hij zich vooral gericht op het perfectioneren van zijn warme sound en het organiseren van leuke feestjes in de Rotterdamse havenstad. Dit alles brengt uiteraard ook veel samenwerkingen teweeg en zo zal dan ook na hem de dj booth bestormd worden door Jamie Lie A Kwie. Deze verfijnde house fanaat gaat al weer wat jaartjes mee, zo pakte hij al op jonge leeftijd een dikke overwinning tijdens de TWSTd dj contest en deelde hij al met fel begeerde artiesten de tafels op bijvoorbeeld Rockit open Air, Awakenings en Rekorder. Naast zijn drukke bezigheden weet hij in de studio ook aardig de weg te vinden en zo zullen we dan ook binnenkort nog heel wat tunes van hem gaan horen. Als afsluiter voor deze avond staat er een artiest op het menu die niet meer weg te denken is uit de Rotterdamse dance scène, we hebben het hier natuurlijk over Jeff Moore. Onlangs bewees hij nog hoe waardig zijn optredens zijn toen hij Loco Dice met een spetterende openingsset introduceerde. Voor deze avond zal hij de laatste klanken door de Catwalk heen sturen waardoor het muzikale plaatje helemaal compleet is!
De deuren zijn open vanaf 23.00. Tickets kosten 10,00 euro in de voorverkoop en 13,00 aan de deur. Voor meer informatie over de voorverkoop zie : Catwalkclub









