Nieuws + Persberichten

Philogresz en Poema presenteert

06 april 2010
Philogresz en Poema presenteert Platenlabel TEAMrecords organiseert dit jaar enkele avonden waarin de krachten worden gebundeld met enkele grote platenlabels. Zaterdag 17 april vindt de eerste editie plaats in Club Poema te Utrecht onder de noemer: Treibstoff vs. TEAMrecords label party

TEAMrecords is een platenlabel dat zich niet richt op individualisme maar op samenwerking. TEAMrecords staat voor innovatieve en kwalitatief hoogstaande elektronische muziek die voornamelijk is gemaakt door nieuwe, getalenteerde producers en wordt geremixed door bekende ' carefully selected ' (internationale) producers. De afgevaardigde van TEAMrecords is labelbaas Philogresz.

Treibstoff, het kwaliteitslabel uit Koln behoeft verder geen introductie, het huisvest artiesten als Robert Babicz, Sarah Goldfarb, Gabriel Ananda en Maetrik. De afgevaardigden van Treibstoff zijn Robert Babicz (2-uur liveset), Sarah Goldfarb (hybrid set). Zij worden bijgestaan door resident-dj Bas Struik.

Robert Babicz is de technoproducer uit Koln, die in de jaren negentig al platen uitgebracht onder de naam Rob Acid, Acid Warrior and Department of Dance for Force Inc. en vandaag de dag produceert onder zijn eigen naam. Zijn sound bevat een melodieuze basis die bij tijde een experimenteel veld van elektronische geluiden voorschoteld en wordt door velen als innovatief beschouwd. Zijn exclusieve uitnodiging staat in het teken van zijn net uitgebrachte album; Immortal Changes.

Sarah Goldfarb - Gedreven door Synthetic sounds en techno-pop...rond Jean Vince zijn filmstudie af in 1994. Na wat jaren van feesten organiseren en dj'en in Zuid Frankrijk begint hij in 2001 met produceren onder de naam Sarah Goldfarb (de aan speed verslaafde vrouw in de film Requiem For A Dream). Zijn sound? bevat een basis van hypnotiserende beat-patronen met minimal sounds? en varieert van house tot techno. Zijn exclusieve uitnodiging staat in het teken van zijn net uitgebrachte album Heartbeat City op Treibstoff.

Philogresz is de 'bindende factor'. Ilker Soylu is labelbaas bij TEAMrecords en heeft als Philogresz net een platendeal gesloten met Treibstoff. Zijn sound kan het best worden omschreven als melodieus, jazzy en organisch gepomposeerde en arrogant gearrangeerde techno zonder grenzen. Hij experimenteert live graag met complexe beats en percussielijnen en brengt op deze subtiele wijze het aanwezige publiek in vervoering. Zijn release op Treibstoff komt binnenkort uit.

Bas Struik, resident DJ bij Club Poema, is in 2009 afgestudeerd in Audio Engineering aan het gerespecteerde SAE in Rotterdam. Hij heeft zich een lange tijd volledig op het produceren van tracks gericht en zijn kennis van zaken is goed terug te horen in zijn muziek. Binnenkort heeft Bas zijn eerste release op Team Records, waarop ook een remix van een van tracks door Francisco Allendes staat.

Teamrecords, Philogresz, Clubpoema,
Myspace.com/robertbabicz, Sarah-Goldfarb, Myspace.com/basstruik

Advertentie