Nieuws + Persberichten

Suite 1 Knallende afsluiter

02 december 2011
Suite 1 Knallende afsluiter Het is al eeuwen traditie om op 31 december om 12 uur ‘s nachts het nieuwe jaar knallend in te luiden. Dit jaar doen we dat een tikkeltje anders. Hoewel Leiden natuurlijk al de gaafste en gezelligste stad van het land is, kan er altijd nog een schepje bovenop. Op 30 december is er Suite 1, een feest waar je eigenlijk wel bij móet zijn.

Drie zalen, tien dj’s en 1700 feestende mensen tot 04.00 uur ’s nachts in de welbekende Stadsgehoorzaal. Klinkt als muziek in je oren toch? Dat Sebastiaan Sleebos een van de initiatiefnemers is, is natuurlijk ook geen toeval. De man weet hoe er een goed feestje moet worden gebouwd. Samen met onder andere medeorganisatoren, de Brasseriegroep en In den Doofpot, heeft hij alles op alles gezet om deze unieke locatie te regelen.

Suite Dreams
In de drie zalen vind je vanaf 21.00 uur verschillende stijlen en dj’s. De Grote Zaal (Suite 1) is de mainstage, compleet met dansers en een indrukwekkend decor. Onder andere Sleebos zelf zal daar optreden, maar ook Erick E en Abercrombie nemen plaats achter de draaitafels. DJ Michel de Hey zal de slotact verzorgen. De Catherinafoyer wordt omgetoverd in Suite Dreams, een zaal waar, zoals de naam al aangeeft, al je dromen uitkomen. Bas Bloemink, Menasse Workala en Anthony verzorgen de muziek en omgeven door bloemen waan je je in een andere wereld.

De derde zaal is de Breezaal, een ware Suite de Ville, in de sfeer van Hotel de Ville van begin jaren negentig. De partygangers van toen kunnen ook hier op de oude (club)house los gaan. Dj’s Kosmo, Marque en Daniel Abrandis draaien in de stijl van de vroegere Roxy, Nighttown en iT in Amsterdam. Door de bijbehorende aankleding waan je je eerder terug in de tijd, dan een dag voor 2012.

Ambities
Geen misselijk feestje dus. Gelukkig houden de ambities van de organisatoren niet op na 30 december. De mannen zijn reeds bezig met de tweede editie van Suite 1, die waarschijnlijk in het voorjaar zal plaatsvinden. Ook dan is het de bedoeling dat het op een unieke locatie is. Laten we er in eerste instantie met z’n allen voor zorgen dat de eerste editie van Suite 1 een knaller wordt en wie weet kunnen we dan het komende jaar meer van zulke mooie avonden beleven. Kaarten voor 30 december zijn te koop via www.suite1.nl.

Suite 1
30 december
Stadsgehoorzaal, Leiden
www.suite1.nl



Advertentie