Reviews + Partyreports
Cocoon gaat los in Bloemendaal
20 juli 2010
Voor echte Cocoon-fans was het groot feest afgelopen weekend. Op zaterdag 17 juli stond Cocoon in samenwerking met Evotions met een van de grootste festivaltenten van Nederland op Extrema Outdoor. Een dag later ging het feest gewoon door in de veel kleinere setting van Woodstock 69. Niemand minder dan Dubfire en SIS zouden de dag compleet gaan maken met heerlijke sets aan het Bloemendaalse strand.
Aangekomen bij Woodstock zijn de zomerse klanken van SIS al te horen, ze komen nu al perfect tot hun recht hier aan het strand. Hoewel enkele doodmoe zijn van al drie dagen bier en feest, toch is het vrijwel onmogelijk om stil te staan op deze muziek, laat staan even te gaan zitten. Wat een set draait de Duitser, die natuurlijk iedereen nog kent van zijn zomerhit Trompeta in 2008. De sfeer zit er al goed in, en hoewel het pas vijf uur in de middag is, staan er al behoorlijk wat mensen op te gaan in de muziek. Uiteraard ontbreken oudere vrouwen in string-bikini en swingende opa’s in onderbroekjes niet, tot vermaak van mensen die wel de moeite hebben genomen een kledingstuk aan te trekken. Het hoort er hier allemaal gewoon een beetje bij. SIS blijft onafgebroken een topset neerzetten tot 19:00 uur, rond deze tijd is Woodstock compleet volgestroomd met relaxte, leuke mensen die zin hebben in een mooi feestje, precies zoals dit strandpaviljoen het bedoeld heeft.
Tegen de tijd dat Dubfire (helft van duo Deepdish) zijn eerste plaat start, krijgen we trek van de heerlijke vlagen barbecuelucht die af en toe langs komen waaien. Woodstock blijkt niet alleen garant te staan voor geweldige muziek, ook het eten mag er zijn! De BBQ past ook perfect thuis in de Oosters getinte omgeving.
Ook van Dubfire wordt volop door iedereen genoten. Tegen het einde van zijn drie uur durende set zakt het wel wat in. Dit wordt nog enigszins verbloemd door vuurspuwende mannen op de daken van Woodstock, wat toch elke keer weer een mooi plaatje oplevert, zo voor de ondergaande zon.

Om 22:00 uur is het de beurt aan afsluiter Secret Cinema, maar helaas valt zijn set wat tegen. De overgang van de zomerse lichte sets van SIS en Dubfire naar de harde set van SC komt nogal snel, waardoor het lijkt alsof niemand er echt meer lekker in zit. De set zou - bij uitzondering - tot 1:00 uur doorgaan in plaats van tot 0.00 uur, maar op last van de politie wordt al om 23:30 uur het boeltje stilgelegd. Maar, binnen gaat het vervolgens nog een half uurtje door.
Cocoon XXL was, kortom, (zeker ook dankzij Woodstock69) een heerlijk zomers, zeer geslaagd feestje.
txt Fleur Reuser
imgs Sam Colak




































