Nieuws + Headlines
Amsterdam Open Air onthult line-up

Amsterdam Open Air onthult line-up

07 maart 2013 Tweedaags dancefestival Amsterdam Open Air heeft ook haar line-up bekendgemaakt. Op zaterdag 8 en zondag 9 juni strijken ondermeer Tiga, Aeroplane, Todd Terry, DJ Sneak, Robert Hood en Benoit & Sergio neer in het Gaasperpark -het lijkt een sfeervol weekendje te gaan worden.

Amsterdam Open Air brengt namelijk verschillende party-organisaties samen: Apenkooi, Carnivale en Format waren er afgelopen jaren al bij, daar komen deze zomer podia van Straf_Werk en Diepzinnig bij, evenals het Open Air-podium gehost door MTV.

Verder zijn er kleinere Amsterdamse spelers van de partij, variërend van coole feesten tot allerlei theatraal, cultureel en culinair vertier. En natuurlijk een camping waar dit jaar ook een speciaal nachtprogramma voor is opgesteld. Iedereen die vorig jaar op de zonnige editie van Amsterdam Open Air is geweest weet wat een feest er in het Gaasperpark kan losbarsten, check de website voor kaartverkoop en andere info.

De muzikale line-up is in ieder geval als volgt:

ZATERDAG 8 JUNI
APENKOOI
Aeroplane (BE)
Toddy Terry (US)
Flight Facilities (AUS)
Raving George (BE)
Joost van Bellen (25 jaar house)
Beesmunt Soundystem

FORMAT
Paco Osuna (ES)
Matthew Dear (US)
Sian (ES)
Juan Sanchez
Daniel Sanchez
Joop Junior LIVE
Ici Sans Merci

GIRLSLOVEDJS
Yolanda Be Cool (AUS)
Sinden (UK)
Riton (UK)
Oliver Twizt
Girls Love DJs
FeestDJRuud
Genairo Navilla
Rico South
Aiscream
Monte Christo
Hosted by Mr Simpson
Hosted by F Super

CARNIVALE
Ellen Allien (DE)
tINI (DE)
Guti LIVE (AR)
ONNO
Wouter de Moor
Specker LIVE
Carnivale Beatfabriek (Jop & Jordi, Radiosus & LoPoll, Ben Komor & Mind 01)
Hosted by MC Mastino

DIEPZINNIG
Benoit & Sergio LIVE (FR/US)
Catz ’n Dogz (FR)
Edu Imbernon (ES)
Homework
Olivier Weiter
Bakermat
Franklin Reeves
Cat Carpenters

NACHTSPELEN
Claptone (DE)
Social Disco Club (PR)
Brent Roozendaal
The Legendary 1979 Orchestra
Zender Wanka
Mr Mendel
BAWS
Vic Crezeé
FS Green
Abstract
Full Crate
SP
SirOJ
Hayzee Coco & Loulou
Hosted by MC Lentini Hosted by MC Leroy

PLAK
De Sluwe Vos
Tim Hoeben
Ferro
KlapSandwich
Alex Supertramp
Schmutz
RAAF & Absurd

ZONDAG 9 JUNI
Open AIR– by MTV
Tiga (CA)
Hercules & Love Affair Soundsystem (US)
Redlight (UK)
Marbert Rocel (DE)
Tom Trago LIVE
Cinnaman Tettero

FORMAT
Robert Hood LIVE (US)
Sandwell District (DE)
Tommy Four Seven (DE)
Egbert LIVE
Juan Sanchez
Mirella Kroes
Kevin Arnemann LIVE

GIRLSLOVEDJS
De Jeugd van Tegenwoordig
Drop The Lime (US)
The Flexican & MC Sef
Yellow Claw B-Traits (UK)
Girls Love DJs
Jaziah
Rubix
Quinten 909
Vriendje van Ferry
Hosted by Mr Simpson

CARNIVALE
Sneak (US)
Matthias Tanzmann (DE)
Cassy (UK)
Robert Dietz (DE)
The Martinez Brothers (US)
Melon
Rick Woldring

STRAF_WERK

Laura Jones (UK)
Danny Daze (US)
Amine Edge & D.A.N.C.E (FR)
Finnebassen LIVE (NO)
Hot Since 82 (UK)
Dusky (UK)
Prunk

NACHTSPELEN
Gerd
Detroit Swindle
San Proper
Zender (Disco Set)
Les Deux (Andela&Caron)
Hellie Berry

SFFRMKRS
Carnage (US)
Gomes
Flava
Adje LIVE
Cream Phalerieau
Dio
Snelle Jelle
Jane Doe
Lady S
Prime
Hosted by Alainde Lon
Hosted by Sampie

CHASING THE HIHAT
Meggy (DE)
Camiel Daamen LIVE
Marckus LIVE
Charles Davos LIVE
Anton Kuertz LIVE
Dirty Bastards B2B Marcel Freigeist (DE)
Primo Disco
Advertentie
Party Tips